Welcome, visitor!   Register   Login

Cinsel Deneyiminizi Daha İyi Yapmanın Yolları

    Blog    25 Ağustos 2017

Hayatına her zaman güzel anlar sokmalı ve katmalısınız. Bunlardan biri de seks olabilir ve seks konusunda cinsel deneyimleriniz ne kadar fazla olursa olsun, bazı bilmediklerinizden dolayı istediğiniz performansı ne kendinizde ne de partnerinizde bulamama söz konusu olabilir.

Günümüz şartları içerisinde cinsel deneyimlerinizle ilgili olarak en iyi şekilde yapılabilir seçeneklerden biri de partnerinizle özverili şekilde konuşabilmek olacaktır. Cinseliğe davet konusunda ne kadar iyi ve doğru adımlarla konuşabilirseniz, karşınızdaki partnerinizi ne kadar iyi biçimde tanırsanız, cinsellik konusunda da en iyi şekilde orgazm olabilme olasılığınızı bir nevi arttırmış olabilirsiniz.

Cinselliğe Davet Açın

Bir kadın, partnerini en iyi şekilde cinsel bir birleşime davet edebilir. Bu konuda dekoltesi, seksi iç çamaşırı ya da cinselliğe dair bazı ürünler kullanması gibi seçenekler yeterli olabilir. 1-2 seks oyuncağıyla birlikte erkeğini en iyi şekilde cinselliğe davet edeceği kadar, seksi bir parfümle veyahut buna benzer ufak bir hafta sonu kaçamağıyla da harikalar yaratacağı bir gerçek olacaktır.

Seks yaşantınıza güzel bir renklilik katmak konusunda ya da cinsellik konusunda davetiye çıkartmak için siz de bunları bir kadın olarak yapabilirsiniz. Erkekseniz eğer, doğru bir partneri seçtiğinizde gün içerisinde flört denecek tatta fotoğraf çekerek kendinizle ilgili güzel anıları anlık gönderebilirsiniz ve tatlı fotoğraflar konusunda da karşınızdakinden güzel fotoğraflar da bekleyebilirsiniz.

Yönlendirin

Doğru ve daha iyi bir seks için partnerlerin her iki tarafında da en iyi en ideal sürelerde orgazm önemlidir. Buna bağlı olarak, her iki tarafında seks konusunda iyi şeyler hissetmesi beklenmelidir. Oysaki araştırmalara göre %32 oranında sonuçlar, kadınların bir şey hissetmemesi onlar için bir şey ifade etmiyor, önemli olan erkeklerinin tatmin edebilmeleri oluyor.

Yukarı Çık” ya da “dilini kullanmanı istiyorum” gibi yapabileceğiniz yönlendirmelerle beraber, seksi, birlikteliği çok tatlı boyutlara çıkartmanız muhtemel durumlardır. Eğer bunları başarabilirseniz yatakta ne istediğini bilen bireyler olarak iyi şeyler de yaşamakta olabileceğinizin varlığından haberdar olabilirsiniz.

Formunuzu Korumak İçin Egzersiz

Karnınızı daha da sıkılaştırmak isteyenler, formunuzu korumak adına hayatınızda büyük yaptırımlarda bulunabilirsiniz. Bunlardan biri de yatakta ki performansınız konusunda iyi şeyler olmasıdır. Performans arttırmak adına yapılabilir bazı egzersizlerle beraber çok iyi şekilde formu koruyabilirsiniz. Tantra ya da kegel egzersizleri bu konuda ön ayak olabilecek egzersizlerdir.

Cinsel Sağlık Önemli

Günümüzde cinselliğe dair birçok sorun, hem erkek hem de kadında yaşanabiliyor. Cinsel isteksizlik ya da orgam olamama veyahut sertleşememe, erken boşalma gibi sorunlar bu işin başında geliyor. Ağırlı boşalma gibi ya da gerçekten geç boşalma sorunları da meydana gelebilir. Uzmanlara göre bu gibi durumlarda yardım almak, seksin en iyi şekilde tadının çıkması adına önemlidir. İyi bir seks, kaliteli bir seks, partnerlerin her iki tarafında birbirini tatmin edebileceği şekilde doğru bir seks için en iyi şekilde herhangi bir sorunda doktorunuzla görüşerek bu konularda yardım alabilirsiniz.

25 Ağustos 2017 22:58

Etiket Yok

334 total views, 1 today

  

Cevap Yaz

  • Yatakta Seks Konusunda Kendinize Güvenmenin Yolları

    Tarafından de 25 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

    Partnerinizle mutlu bir beraberlik içerisindesiniz, güzel vakit geçirebiliyorsunuz ve tatlı bir flörtünüz var. Bununla birlikte cilveleşmelerinizde de iyisiniz, hoş vakitleriniz de bu konuda tereddütsüz ve sorunsuz duruyor diyorsunuz. Ancak bir sorun var. Yatağa girmek istediğinizde, o içinizde aradığınız özgüven ve yatak odasında olmak istediğiniz haliniz yeterli pozisyonda değil mi acaba? İstemeden kendinizi mutsuz ve kasılmış […]

  • Gerdek Gecesi Nasıl Olur?

    Tarafından de 14 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

    Evlilik, insan yaşamında her zaman doğru bir şekilde yapılmasıyla beraber insanın belli bir yaştan sonra keyifli ve mutluluk verici şekilde yaşamına devam etmesini sağlayan bir unsurdur. Önemle gereksinim istenen ve aranan bir şey olan evlilik hakkında birçok faktör olsa da, birçok faktörler arasında en önemlisi olarak ya da en temel olarak seks ve cinsellik gelir. […]

  • Erkeklerin Zevk Noktaları Nerelerdir?

    Tarafından de 14 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

    Hem kadın hem de erkeklerin, birbirleri hakkında zevkli noktalarını bilmeleri, seks konusunda zevk aldıkları noktaları bilmeleri, onların cinsel yaşamlarına özel renklilik katar. İşte bu nedenle seks, ilk insanlardan beri günümüze gelmesiyle birlikte son derece önemli ve fark yaratan bir değerdir. İşte bu nedenle seksin konuşulduğu ya da zor geldiği pek çok partner, birbirini nasıl mutlu […]

  • Sekste Mutlu Olmanın Sırları Nelerdir?

    Tarafından de 19 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

    Cinsel yaşam konusunda birçok insan, seksi bir iç çamaşır ile çok şeyi halledeceğini düşünür. Fakat bu noktada kesinlikle yanılır. Cinsel güç arttırıcı ilaçlar ya da cinsellik konusunda yardımcı seksi, dantelli iç çamaşırlar, insanlara bir yere kadar yardımcı olacak olan etkenlerdir. Bu noktada yardımcı oluncak olan etkenlerden birçoğuyla ilgili aşağı da sizlere bazı bilgiler vermeye çalışacağız. […]

  • En İyi Seks Yapmak İçin 10 Tavsiye

    Tarafından de 23 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

    Bir türlü istediğiniz seks pozisyonları elde edememe ya da sekse dair düşüncelerinizi monoton halden daha güzelliğe, güzel renkli hallere getirmek adına neler yapılabilir, birlikte düşünmeye var mısınız? En iyi şekilde renklilik getirmek adına yapılabilir seçenekleri aşağıda sizlere sunmaya çalışacağız. Seks Önemsememe Taktiği Seksi kafanıza takmayın, fazla da önemsemeyin. Ne kadar fazla kafanıza takarsanız, o kadar […]

izmir escort -